• Usmernenia ohľadom COVID-19

• 25.10.2021 12:53
        • Riaditeľstvo školy po konzultácii so zriaďovateľom Mestom Bardejov a RÚVZ v Bardejove v dôsledku zhoršujúcej sa epidemiologickej situácii na našej škole rozhodlo, že II. stupeň školy prechádza

26. a 27. októbra 2021

na dištančné vzdelávanie prostredníctvom Cisco Webex Meeting, a to podľa platného rozvrhu hodín pre II. stupeň našej školy. Žiaci automaticky budú odhlásení z obedov v ŠJ.
          Záleží nám na zdraví Vašich detí a našich žiakov, preto veríme, že sa situácia upokojí a všetci sa opäť budeme môcť vrátiť na prezenčné vzdelávanie v škole. Dbajte o to, aby sa deti zbytočné nestretávali a dodržiavali vo zvýšenej miere protipandemické opatrenia.
          Ďakujeme za porozumenie.
          Mgr. Milena Kravcová, riaditeľka