• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Ako deti trávili mesiac október

• 11.11.2020 12:07
        • V stredu, dňa 4.11.2020, sa deti prvého stupňa opäť vrátili do školských lavíc. Všetci sme sa na to tešili, pretože toto obdobie dištančného vzdelávania bolo náročné pre každého z nás. Boli sme o to radšej, že sme sa videli a stretli zdraví. Deti 1.A triedy popoludní v ŠKD kresbičkami stvárnili všetko to, čo robili počas tých dní, kedy nemohli z dôvodu pandémie COVID–19 navštevovať školu. Po dištančnej výučbe, ktorú mali dopoludnia s pani učiteľkou, deti trávili dni väčšinou so svojimi rodičmi a pomáhali im pri domácich prácach. Chodievali do prírody, vyrábali so starými rodičmi kŕmidlá pre vtáčiky v zime, ďalšie deti nakreslili, ako sa hrali doma so svojimi hračkami, iné deti kreslili hry vonku. Každé dieťa sa snažilo svoju kresbičku nakresliť zaujímavo a vyjadriť ňou, čo zažilo v mesiaci október. Posúďte sami, ako sa im to podarilo.
          L.M.