• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Prváci sú usilovní ako včielky

• 15.06.2020 10:47
        • Deti prvého stupňa a piatych ročníkov nastúpili 1.6. do školy. Dopoludnia navštevujú školu a popoludní mnohé aj Školský klub. Vzhľadom k bezpečnostným opatreniam pracujeme s deťmi v Školskom klube podľa ročníkov. V mojom oddelení pracujú iba prváci.

O tom, že prváci sú naozaj usilovní, svedčia aj ich kresby, ktoré venovali tým spolužiakom, ktorí do školy nenastúpili vzhľadom na ich zdravotný stav. Usiloval sa naozaj každý, veď potešiť spolužiaka kresbičkou bola výzva pre každého jedného. Prváci, ste naozaj šikovní a vaši spolužiaci sa určite vašim kresbičkám potešia.

Vo štvrtok 11.6. sme vyrábali slimáčikov z farebného papiera. Každý sa usiloval a pracoval ako usilovná včielka. Prváci, musím Vás naozaj pochváliť aj tu, pretože ste krásne pracovali a vytvorili ste svojimi rúčkami krásne práce.

L.M.