• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Popoludnie s príslušníkom mestskej polície pánom Ing. Hudákom v našej škole

• 27.02.2020 12:06
        • Dňa 24.2.2020 nás poctil svojou návštevou príslušník Mestskej polície pán Ing. Hudák a porozprával žiakom o ich práci. Ukázal im názorne aj formou prezentácie, aká je práca polície náročná a zodpovedná. Popoludnie bolo pre nás všetkých veľmi zaujímavé a deti mali veľa zaujímavých otázok. Dozvedeli sa, ako nám polícia pomáha v každodennom živote. Deti sa oboznámili s pomôckami pri zaistení páchateľov, čo polícia využíva pri svojej práci. Každý, kto sa zapojil, dostal za správnu odpoveď malý darček, ktorému sa veľmi potešil. Veľmi rýchlo nám ubiehal čas. Strávili sme veľmi zaujímavé popoludnie. Touto cestou chcem poďakovať mestu Bardejov a mestskej polícii, že naši žiaci majú takúto možnosť získavať nové poznatky o práci polície. Tešíme sa na ďalšie spoločné popoludnia. Tu sú zábery zachytávajúce toto podujatie.
          L.M.