• Aktivity 1.-4. ročníka

• Škola v prírode 2020/2021 - deň 3

• 09.10.2020 10:52
        • Ani v stredu nám zamračená obloha nedovolila pozorovať okolité tatranské štíty a ani jesenné slniečko nás nezohrialo a nepotešilo, ale ani to nám nezobralo chuť športovať, šantiť, zabávať sa a tvoriť. Deň sme začali športovo, rannou rozcvičkou.

Po chutných raňajkách sme nezaháľali a s chuťou sme sa pustili do opakovania vedomostí z matematiky, slovenského jazyka a prírodovedy. Práca nám išla od ruky, lebo sme sa už veľmi tešili na plávanie v hotelovom bazéne. A veru sme sa v ňom poriadne vyšantili až do obeda. Po poludňajšom odpočinku sme aj napriek sychravému počasiu športovali a súťažili vonku na zdravom tatranskom vzduchu. V súťažení, zábavných kvízoch a hrách sme pokračovali aj neskôr popoludní v našej spoločenskej miestnosti. Naše šikovné ruky zvládli aj maľovanie na tričká a o chvíľu už žiarili pestrými písmenkami, nápismi a obrázkami. Večer sme si spríjemnili spoločenskými hrami a ďalší nezabudnuteľný deň v Škole v prírode bol za nami.

Mgr. A. Malegová