• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Pomohli sme s upratovaním a skrášľovaním areálu školského dvora (1. odd., 2024)

• 26.03.2024 13:35
        • K jari a k sviatkom Veľkej noci neodmysliteľne patrí upratovanie.

Každá jedna domácnosť chce mať po zime pekne upratané a čisto, aby sme sa všetci dobre cítili. Tak to vnímame aj my, deti zo Školského klubu. Tiež sme chceli prispieť k tomu, aby náš areál bol čistý a upravený, hlavne zbavený rôznych odpadkov po zime. V areáli školského dvora sme pozbierali odpadky. Všetky detské rúčky sa usilovali. Za pol hodinku sme nazbierali jedno menšie vrece odpadkov. Keď sme doupratovali, tak sme pozbierali opadané šušky spod ihličnatých stromov a opravili sme to pred našou budovou.

Verím, že sme týmto našim počinom inšpirovali a keďže areál je veľký, nestihli sme upratať úplne všade. Všetky deti sa usilovali, za čo im patrí moje velikánske ĎAKUJEM. Boli ste všetci veľmi usilovní a preto na nástenke každému pribudli slniečkové body a posledný deň pred Veľkonočnými prázdninami aj nejaká odmena.
          L. M.