• Anglický jazyk

• Hodina AJ s native speaker Tammy

• 17.10.2018 09:44
        • V dnešnej dobe je veľmi dôležitá schopnosť dohovoriť sa v svetových jazykoch. Žiaci našej školy mali jedinečnú príležitosť zažiť nezabudnuteľnú hodinu anglického jazyka, ktorá sa hlboko vryje do ich pamätí. Spoza oceánu z mesta Minneapolis k nám priletela Tammy, ktorá 23 rokov pracuje ako letuška. Vo svojom živote už bola na všetkých kontinentoch, navštívila množstvo zaujímavých miest a pamiatok, o ktorých veľmi pútavo porozprávala žiakom. Roky pracuje ako dobrovoľníčka v detských táboroch, a preto si pre žiakov pripravila kvíz, osemsmerovku a nálepky s motívom z USA pre úspešných riešiteľov.  Nakoľko sú všetky deti veľmi šikovné, každému z nich sa ušla odmena. V príjemnej atmosfére sa žiaci osmelili a kládli rôzne otázky. Dozvedeli sa, ako prebieha vyučovacia hodina v USA. Tammy Slovensko očarilo, bola tu prvýkrát a rada by prišla znovu. Budeme sa tešiť na ďalšie stretnutie.