• Aktivity 1.-4. ročníka

• Škola v prírode – Nová Lesná

• 05.06.2018 10:35
        • Dňa 14. 5. 2018 sme naložili zbalené kufre do autobusa a vyštartovali. Ubytovali sme sa v hoteli Eufória, v Novej Lesnej. Boli tam útulné izby a výborne varili. Chodili sme na túry, športovali, súťažili, kúpali a zabávali sa. Najlepší deň bol v stredu. Išli sme do Belianskej jaskyne. Boli tam kvapľové sochy, jazierka a Čertovo hrdlo. Ani nákupy suvenírov nechýbali. Potom sme išli do Tricklandie. Bolo tam super. Páčili sa nám rozprávkové fotky, zrkadlové bludisko, knižnica, izby so šikmými podlahami... Piatkové ráno nás vrátilo do reality. Zbalili sme kufre, naložili ich do autobusu a 18. 5. 2018 nás cesta doviedla do Bardejova, kde nás privítali rodičia. V škole v prírode bolo perfektne. Super.

Matúš Ribovič a Miloš Dvorský, žiaci 4.B