• Aktivity 1.-4. ročníka

• Beseda so spisovateľkou Gabrielou Futovou

• 05.03.2019 09:34
        • Okresná knižnica Dávida Gutgesela v Bardejove opäť pripravila pre žiakov našej školy zaujímavé podujatie. 28.2.2019 žiaci 3.A triedy mohli stráviť spoločné chvíle so známou spisovateľkou pre deti a mládež Gabrielou Futovou.

Pani spisovateľka nás zaujala milým prístupom a bezstarostným vystupovaním. Žiakom najprv porozprávala o svojej práci. Dozvedeli sa viac nielen o jej profesionálnom, ale aj súkromnom  živote a veľmi spontánne a bezprostredne reagovala aj na zvedavé otázky detí. Gabriela Futová námety pre svoje knihy hľadá v každodennom živote, pretože pracuje s ľuďmi a s deťmi sa stretáva aj ako pracovníčka Mestskej knižnice v Prešove. V súčasnosti pracuje na rukopise novej knihy. Veľmi sa tešíme, že sa kniha čoskoro dostane aj k nám, čitateľom.