• Aktivity 1.-4. ročníka

• Zbierka kníh pre deti v detskom domove

• 23.03.2018 09:30
        • Milí pedagógovia a žiaci!

Vo vianočnom období sme v rámci projektu „Škola priateľská k deťom“ urobili radosť 80-tim deťom z Detského domova v Košickej Novej Vsi tým, že sme na I. stupni uskutočnili zbierku hrnčekov, ktoré sme im následne poslali.

Už vtedy nám skrsla myšlienka, že ďalšou nepeňažnou zbierkou pre deti z detského domova vo veku od 6. do 18. rokov by mohli byť knihy. Tento nápad by bolo pekné zrealizovať teraz, keďže marec je „Mesiac knihy."

Chceme Vás poprosiť, aby ste za každú triedu vyzbierali po 2-3 pekné, nepoškodené a zachovalé knihy, ktoré máte doma, a o ktorých viete, že urobia radosť iným.

Zbierka bude prebiehať od stredy 21.3.2018 – do pondelka 26.3.2018. Prosíme triednych učiteľov, aby knihy vyzbierali a odovzdali ich koordinátorovi projektu „Škola priateľská k deťom“.

Ďakujeme.