• Aktivity 1.-4. ročníka

• Karneval žiakov I. stupňa a ŠKD (2017/2018)

• 20.02.2018 08:41
        • Každoročne sa na našej škole koná karneval pre deti 1.-4. ročníka. Inak tomu nebolo ani tento rok. Už tradične, v čase odovzdávania polročných vysvedční, zorganizovali sme pre deti skvelú zábavu.

Už od rána sa deti tešili na to, kedy si oblečú svoje kostýmy. O štrnástej hodine sa to všetko začalo. Masky, zoradené podľa oddelení, netrpezlivo čakali pred školskou jedálňou. DJ Mgr. Rastislav Zamborský sa postaral o skvelú hudbu, p.vychovávateľky o všetko ostatné.

Deti najprv vytvorili kruh a začala sa promenáda masiek. V tú chvíľu ožili všetky rozprávkové postavy: princezné, rytieri, dvorné dámy i Ninja bojovníci. Vidieť sme však mohli i bežné veci, ako je chladnička, hodiny, šarkan, kvet či futbalové ihrisko. Porota zodpovedne vyberala tie najlepšie masky. Počas karnevalu si deti mohli zmerať sily v rôznych súťažiach, za ktoré boli odmenené sladkosťou. Nálada bola výborná a napätie sa stupňovalo až do vyhodnotenia masiek. Tie najlepšie dostali vecné ceny, ostatní boli odmenení obľúbeným kinder vajíčkom. Za vecné ceny ďakujeme vedeniu školy a sponzorom z rady rodičov.

Verím, že sa deti dobre zabávali a okrem cien si domov odniesli aj skvelé zážitky. O rok sa na vás opäť tešíme!

E. Kovácsová a vychovávateľky ŠKD