• Aktivity 1.-4. ročníka

• Miss bábika 2017

• 23.02.2017 12:15
        • Dňa 15.2.2017 učiteľky 1. a 2. ročníka našej školy v rámci výchovy k manželstvu a k rodičovstvu pripravili pre žiačky zaujímavé a zábavné podujatie - súťaž Miss bábika. Súťažilo 10 malých mamičiek... Dievčatá nám predviedli svoju šikovnosť pri prebaľovaní a obliekaní bábik, spievaní uspávaniek, zručnosť pri pripravovaní chuťoviek, no najmä estetické cítenie a vzťah ku svojej obľúbenej hračke - bábike. Po dlhom a náročnom rozhodovaní sa na prvom mieste umiestnili Simonka Renčková a Katka Mikulová z 1.A triedy. Druhé miesto obsadila Esterka Klárová z 2.A triedy a na treťom mieste sa umiestnila Timea Švecová z 2.B triedy. Všetkým oceneným srdečne blahoželáme a už teraz sa tešíme na budúce malé mamičky.

fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok