• Aktivity 1.-4. ročníka

• Jeseň s deťmi v galérii - tvorivé dielne

• 15.02.2017 13:06
        • Jeden jesenný deň dostali žiaci štvrtého ročníka našej školy pozvanie na tvorivé dielne v HOS Bardejov. Jeseň je ročné obdobie, kedy padajú listy zo stromov a dozrievajú jesenné plody. My sme po ceste do HOS nazbierali plnú tašku farebných listov. Priniesli sme ich do galérie a tu sme si v spolupráci s organizátormi vyrobili rôzne jesenné výrobky z prírodných materiálov, napríklad princezny s listovými sukňami, sovy z gaštanov alebo obrázok s listami, gaštanmi a šípkami. Chlapci si mohli vytvoriť aj gaštanové sošky. So svojimi výrobkami sme sa potom odfotili a zobrali sme si ich na výstavku do tried. Všetci sme sa zabavili a potešili. Na záver tvorivých dielní organizátorka Emília Moravcová pohostila deti teplým jesenným čajom. Plní nových zážitkov a skúseností sme sa vrátili do školy, kde sme sa museli opäť učiť.

Veronika Popjaková 4.C

Fotoalbum z tejto akcie nájdete TU.