• Aktivity 1.-4. ročníka

• Naše mesto oslavuje

• 22.05.2018 10:36
        • Veľa zdravia, veľa šťastia... Týmito slovami začíname blahoželanie pri významnej udalosti. Aj každé narodeniny v našom živote sú veľkou udalosťou. Oslávenec je zahrnutý pozornosťou, darčekmi, je obklopený rodinou a blízkymi priateľmi.

V tomto roku, roku 2018, je veľkým oslávencom naše mesto Bardejov. Oslavuje svoje narodeniny. A dokonca magické – 777. narodeniny. Pred 777. rokmi, roku 1241, sa mesto Bardejov prvýkrát spomína v historických písomných záznamoch.

Naši žiaci sa pripojili ku gratulácii nášmu mestu a vyhotovili preň darčeky v podobe obrázkov mesta Bardejova, jeho pamiatok a obrázkov ku Dňu Zeme, aby aj Bardejov mohol byť čistý, útulný, zelený a veselý. Nezabudli aj na čitateľskú súťaž Poznaj svoje mesto.

Výtvarná súťaž Deň Zeme (školské kolo):

1. kategória - žiaci 1. a 2. ročníka

1. miesto - EVA SLEZÁKOVÁ, 2.B
          2. miesto - ŠIMON GURSKÝ, 2.B
          3. miesto - SIMONA ŠOLTISOVÁ, 2.B

2. kategória - žiaci 3. ročníka
          1. miesto - DENISA PAŇKOVÁ, 3.A
          2. miesto - NINA SMOLEŇOVÁ, 3.A
          3. miesto - JERGUŠ ŽOFAJ, 3.B

3. kategória - žiaci 4. ročníka
          1. miesto - ZUZANA MATIAŠOVÁ, 4.A
          2. miesto - EMA BUČKOVÁ, 4.A
          3. miesto - EMA BANASOVÁ, 4.A

Čitateľská súťaž Poznaj svoje mesto:
          1. kolo - z množstva zaslaných správnych odpovedí boli vyžrebovaní Ivana Halžová 4.B a Karin Želinská 2.A. Výhercom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie súťažné kolá.