• Aktivity 1.-4. ročníka

• Výstava Čaro vosku

• 19.02.2018 11:59
        • Niekto svoj talent odhalí už v útlom veku, niekto si počká, kým dozrie čas. Tak je to aj v prípade pani Antónie Hanuščákovej, ktorá objavila krásu enkaustických obrazov v dôchodkovom veku. Enkaustika je technika maľovania voskom na papier a iné materiály, známa ešte z antických čias. Maľovanie voskom umožňuje kreatívnu sebarealizáciu, pomocou ktorej vznikajú krásne a jedinečné obrazy. Na obrazy pani maliarky sme sa boli pozrieť 12.2. 2018 v priestoroch Okresnej knižnice Dávida Gutgesela v Bardejove so žiakmi 4.A triedy, pretože, okrem iného, je pani Hanuščáková aj stará mama našich žiakov Teodora Šverhu (1.C) a Gregora Šverhu (4.A). Upútalo nás viac ako 100 krásnych obrazov a odchádzali sme z výstavy očarení a obohatení o ďalší krásny zážitok. Ak by ste chceli rovnaký pocit zažiť aj vy, navštívte spomínanú výstavu, ktorá bude sprístupnená do 22.2.2018.