• Aktivity

• MŠ - Týždeň detských radostí

• 29.06.2017 09:29
        • Sviatok všetkých detí oslavujeme v našej MŠ zábavnými aktivitami počas celého týždňa. Deti sa najprv hravou formou oboznámili so životom detí v iných krajinách a potom sa vonku spoločne zahrali na detskú točiacu sa zemeguľu „Zázračné koleso“. Na ďalší deň kreslili na chodník na tému „Na všetky deti slnko svieti“. Užili si aj „Športový deň“, kde predviedli svoju šikovnosť a obratnosť. Veľmi sa tešili, keď si mohli sadnúť do hasičského auta pri ukážkach hasičov, ktorých súťaž sa konala v areáli našej školy. Mladšie deti si navzájom zahrali divadielka „Kozliatka“ a „Domček, kto v tebe býva“. Predškoláci spolu s rodičmi a pani učiteľkami navštívili nádherné divadelné predstavenie Buratinove dobrodružstvá v DJZ v Prešove. V tomto zaujímavom týždni nesmeli chýbať sladkosti aj ovocné odmeny od štedrých rodičov, za ktoré im ďakujeme.