• MŠ - Mestská športová olympiáda materských škôl 2019

• 19.06.2019 10:35
        • Dňa 11.06.2019 sa v priestoroch našej ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove konala VI. mestská športová olympiáda materských škôl mesta Bardejov pod záštitou primátora mesta MUDr. Borisa Hanuščaka. Organizátorom olympiády bola MŠ Zvedavé slniečka z Bardejovskej Novej Vsi v spolupráci so ZŠ s MŠ Podvinbargáčik a ZŠ s MŠ Pod Papierňou – Margarétka. (pre pokračovanie článku kliknite na VIAC)

Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.
        • Našich predškolákov reprezentovali: Bača Jozef, Banás Matteo, Kaščák Šimon a Vašičkaninová Sofia. Súťažili v týchto súťažných disciplínach: beh na 20m, skákanie vo vreci, beh cez prekážky, hod tenisovou loptičkou na cieľ, jazda na kolobežke a streľba na hokejovú bránku. V hodnotení všetkých bardejovských materských škôl naša MŠ Podvinbargáčik získala 1. miesto,  na 2. mieste sa umiestnila MŠ Kvapôčka – Komenského 47 a na 3. mieste MŠ Slnečnica - Gorkého. Pre nesúťažiace deti boli pripravené zaujímavé športové aktivity, atrakcie a malé občerstvenie. Súťažiacim družstvám odovzdali organizátori olympiády a vedenie OŠaTK v Bardejove hodnotné ceny. Prvému miestu sme sa véééééééééľmi potešili a sme hrdí na to, že putovný pohár primátora mesta MUDr. Borisa Hanuščaka bude naďalej ozdobou našej materskej školy.