• Telesná a športová výchova

• Olympijský odznak všestrannosti (+fotogaléria)

• 20.03.2024 12:30

• V mesiacoch september-október 2023 sa naša škola zapojila do testovania v Olympijskom odznaku všestrannosti. Žiaci 6.-9. ročníka boli testovaní v 6 disciplínach (diaľka z miesta, ľah-sed, hod 2kg loptou, člnkový beh 10x5m, výdrž v zhybe a beep test). Získali sme 5 zlatých, 10 strieborných a 25 bronzových odznakov. Každý žiak dostal certifikát o absolvovaní testovania. Žiakom ďakujeme za účasť a blahoželáme.
            Mgr. Jozef Krochta

[nomore]
          • Okresné majstrovstvá v aquathlone 2023

• 07.07.2023 22:16
          • 27.6.2023 sa naši žiaci zúčastnili okresných majstrovstiev v aquathlone (plávanie a beh). Umiestnili sa nasledovne: 2. miesto - René Ryzner, 6.C a 3. miesto - Eliška Sendeková, 8.A. Žiakom blahoželáme.

• Beseda s Františkom Gajdošom, prvým Bardejovčanom v slovenskej hokejovej reprezentácii

• 02.06.2023 13:51
          • František Gajdoš, prvý reprezentant Slovenska v ľadovom hokeji z okresu Bardejov, dnes zavítal na svoju základnú školu. Je absolventom práve našej ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove. Žiaci 2. stupňa si vychutnali diskusiu a urobili si s 'naším' Ferom aj spoločné foto...

Diskusia

Fotenie

• Majstrovstvá okresu vo futbale 2023

• 11.05.2023 12:42
          • Dňa 10.5.2023 naše žiačky úspešne reprezentovali našu školu na majstrovstvách okresu vo futbale. Umiestnili sa na krásnom druhom mieste. Gratulujeme.