• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Spoločná výzdoba vstupného priestoru nášho pavilónu

• 15.11.2017 11:00
        • Chcem sa s vami podeliť týmito milými zábermi. Spoločne s pani vychovávateľkami sme v mesiaci október vyzdobili vstupný priestor nášho pavilónu. Je jeseň a výzdoba sa nesie v tomto jesennom duchu. Tvorivosť a fantázia ozaj chytila za srdce všetky pani vychovávateľky, pretože sa tvorilo v oddeleniach, ale aj mimo nich. Využívali sme prevažne prírodniny, ktoré sme nachádzali v prírode. Na výzdobe sa podieľali samotné deti aj ich rodičia, pretože nám doniesli tekvičky, mega tekvicu, slamu, či iný materiál, aby sme priestor čo najlepšie a najoriginálnejšie vyzdobili. Pomohlo nám aj vedenie školy - pani riaditeľka Mgr. Milena Kravcová finančným príspevkom, za ktorý sme zakúpili organzu, retro vozík a starý šijací stroj. Touto cestou za všetko veľmi pekne ďakujem vedeniu školy, rodičom, deťom, svojim kolegyniam a všetkým tým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli. Tiež ďakujem kolegyni Kšonžekovej, ktorá inštaláciu zachytila vo svojom mobile a tak si môžete pozrieť zábery, ako výzdoba spoločne vznikala.
          L.M.