• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Sniežik sa nám chumelí

• 30.01.2019 09:59
        • Sniežik sa nám chumelí, zima je zimička...

Asi každý pozná slová tejto známej pesničky. V tomto roku ozaj zima nie je skúpa na svoju snehovú nádielku. Najväčšiu radosť z nej majú deti. Popoludnia v Školskom klube trávia aj pobytom v zimnej prírode. Podmienky nášho školského dvora sú ozaj pre deti na vyšantenie tie najlepšie. Deti sa a o to viac tešili, pretože v tomto roku napadalo naozaj dostatok snehu. Vyšantili sa dosýta. Zo snehu sme spoločne robili snehuliakov a snehové stavby. Snažil sa naozaj každý. Ďalej sme otláčali krásnych anjelov, pomocou svojho tela, rúk a nôh. Každý bol ale zababušený do teplého, zimného oblečenia, aj obuvi, od hlavy po päty. Všetci sme mali z toho radosť. Slnečné lúče nás pohládzali a mrázik nám tváre vyštípal pekne do ružova. Veríme, že si zimu ešte všetci poriadne užijeme aj počas nadchádzajúcich polročných prázdnin.

L.M.