• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Popoludnie so starkými v Zariadení pre seniorov "Topľa"

• 20.11.2018 09:24
        • Október je mesiacom Úcty k starším. Aj deti zo Školského klubu si pre tejto príležitosti každoročne svojou návštevou v zariadení pre seniorov chodia uctiť starších spoluobčanov kultúrnym programom. Každý, kto za zapojil usilovne cvičil, a aj napriek tomu, že sa nám nepodarilo navštíviť starkých v tomto mesiaci, konečne sme sa stretli dňa 15.11.2018.

Boli sme už netrpezlivo očakávaní. Privítala nás za všetkých prítomných a zamestnancov zariadenia Mgr. D. Chanátová. Deti, ktoré nacvičovali kultúrny program, prekvapili svojimi básničkami, pesničkami, scénkou. Nacvičili sme ju spoločne so staršími žiačkami 5. a 6. roč., ktoré navštevujú ŠKD. Verte, každému touto scénkou vyčarili milý úsmev na tvári. Potešili sme starkých aj hrou na gitare v podaní nášho žiaka. O fotografie sa postaral náš milý kolega Ing. D. Kuča, ktorému aj touto cestou ďakujeme.

Všetkým účinkujúcim bolo v závere programu poďakované a ušla sa každému aj sladká odmena a teplý čajík, ktorý bol zo strany organizátorov pre deti zabezpečený. Veríme, že sa stretneme opäť znova.

Autor L. M.