• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Netradičné kreslenie detí z ŠKD

• 08.02.2018 08:23
        • Dňa 23.1.2018  vybrané  deti z oddelení Školských klubov trávili netradične svoje popoludnie. Bolo o to netradičnejšie, že sa ho zúčastnili tí, ktorí radi kreslia v priestoroch školskej knižnice. Námet dostali všetci jednotný. Aj keď Vianočné prázdniny sú už dávno za nami, deti mali za úlohu nakresliť a zaspomínať na svoj najkrajší prázdninový zážitok a vyjadriť ho na výkrese A3. Každý sa pustil do práce, lebo na aktivitu bol vyhradený čas cca 1 hodina. Maľovalo sa farbičkami a každý si svoj námet dobre premyslel, kým začal maľovať. Odmenou za snahu detí boli ceny, ktoré ich motivovali. Usiloval sa každý a po zásluhe bol aj každý jeden ocenený. Ceny boli deťom odovzdané nasledujúci deň, pretože niektoré mali krúžky a tak museli odísť hneď po dokončení svojej práce. Verím, že aj tak deti spoznali nových kamarátov, zažili pri kreslení kopec zábavy a zaspomínali si na svoje prázdninové dobrodružstvá. Tu je zopár záberov.

L.M.