• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Stavali sme popoludní snehuliakov

• 10.01.2017 09:09
        • Konečne napadalo viac snehu a ohlásila sa pravá zima. Preto sme sa my, deti zo Školského klubu, spoločne s p. vychovávateľkou dohodli, že si z čerstvo napadaného snehu postavíme snehuliakov. Popoludnie sme zrealizovali dňa 15.12.2016. Deti si medzi sebou vytvorili družstvá a pustili sa do práce. Ozaj bola radosť sa na ne dívať. Snehuliaci postupne pribúdali a o tom, že deti nezaháľali, svedčia aj fotografie. Ich snaha bola o to väčšia, lebo tí, ktorí postavili najoriginálnejšieho snehuliaka, si za svoju snahu odniesli 4 body na svojej bodovacej tabuľke. To znamená, že kto bude mať tých bodov najviac, bude na pol roka a neskôr na konci školského roka za svoju prácu odmenený. Prvé družstvo získalo 4 body, druhé 3, tretie 2 a posledné družstvá si za svoju snahu odniesli po bode. Hodnotila sa originalita, prevedenie a či snehuliak má všetko, čo ozajstný snehuliak má mať. Deti používali iba prírodniny, ktoré našli na školskom dvore. Akcia sa deťom veľmi páčila, deti strávili príjemné popoludnie pobytom na čerstvom vzduchu a po príchode do triedy boli ich tváričky krásne ružové od mrázika, ktorý trošku vonku pošteklil ich tváričky. Veď posúďte sami, fotoalbum nájdete TU.
          L.M.