• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Opäť sme zavítali do Zariadenia pre seniorov na Toplianskej ul.

• 20.12.2016 13:58
        • Vianoce sa blížia, zima na nás dýcha, program cvičil, kto bol zdravý, ale aj kto kýchal... Týmito slovami sme začali vystúpenie dňa 22.11.2016 (utorok) s deťmi zo Školského klubu.
          Prišli sme potešiť starkých v Zariadení pre seniorov na Toplianskej ul. v Bardejove. Deti cvičili, aj keď nás zaskočila zavše nejaká viróza, ale predsa sa program podarilo skĺbiť a prišiel deň vystúpenia.
          Starkí nás už očakávali v spoločenskej miestnosti vyhradenej pre takéto príležitosti. Deti boli netrpezlivé, zvedavé, myslím si, že aj napäté. A začali sme. Opadla tréma, deti pekne vystúpili a predviedli, čo sa naučili za dva týždne. Nechýbali pesničky, básničky, scénky, ale ani vianočné koledy a vinše, pretože sme prišli na návštevu v čase tesne predvianočnom. Za všetko hovoril veľký potlesk a slzička v oku, ktorá sa zaskvela v očiach starkých pri sledovaní programu. Starkým sme odovzdali vlastnoručne zhotovené darčeky.
          Deti boli za svoju snahu odmenené nie iba potleskom, ale aj výbornou citrónovou limonádou a sladkosťou.
          Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na organizovaní celého podujatia a obzvlášť za milé privítanie Mgr. Deniske Chanátovej, ktorá v domove pracuje. A veľké poďakovanie patrí našim deťom za ich snahu. Tešíme sa na ďalšie spoločné podujatia. Fotogalériu nájdete TU.
          L.M.