• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Deň Zeme 2018

• 04.05.2018 11:54
        • Každoročne si 22. apríla pripomíname podujatie venované Dňu Zeme. V tomto roku tento dátum pripadol na nedeľu. Dohodli sme sa, že zorganizujeme pre deti navštevujúce Školský klub tradičné, zaujímavé popoludnie, ktoré sa konalo 25.4. popoludní kreslením. Kreslilo sa farebnými kriedami na chodník v areáli školy. Každý mal určený priestor a farebné kriedy. Školský dvor sa zaplnil peknými kresbičkami, ktoré mali tvar kruhu. Deti svoju fantáziu pretvárali, kreslili slniečko, trávu, kvety, potoky, zvieratká... Všetko to, čo v nich evokuje Zem, ako má vyzerať a ako si ju predstavujú ony samé. Ich kresby príjemne spestrili areál školy. Za ich snahu boli odmenené vecnými cenami a sladkosťami, ktoré zakúpila p. vych. Čičvarová. Veríme, že sme touto akciou prispeli k tomu, aby si vážili Zem a všetko krásne, čo nám ponúka. Za finančnú pomoc ďakujeme vedeniu školy.

L.M.