• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Vianočné tvorenie v ŠKD

• 04.12.2017 11:30
        • Vianočné sviatky sa nezadržateľne blížia. Aj deti v ŠKD sa na nich pripravujú. Skrášľujú si prostredie v oddeleniach, nacvičujú program, vystrihujú rôzne ozdoby z papiera.
          Pondelok, ako každý iný, ale pre deti p. vychovávateľky Udičovej a Kovácsovej výnimočný. Navštívili nás žiačky súkromnej SOŠ - služieb pod vedením Mgr. Michaely Popjakovej. Pripravili si pre deti tvorivé popoludnie, počas ktorého deti zhotovili vianočný stromček. Aj ten bol iný, bol zhotovený z papiera a ozdobený vlnou, ktorú deti lepidlom omotávali okolo vopred vystrihnutého kužeľa. Deti pracovali ako včielky v úli. Každý chcel mať stromček čo najkrajší. Myslím, že sa im to aj podarilo. Všetkých milo prekvapili prváci, ktorým práca išla od ruky. V závere sa deti zahrali hru Nájdi rozdiel, v ktorej išlo o nájdenie rozdielov v oblečení dvoch žiakov. Aj v hre sa deťom mimoriadne darilo, veľmi rýchlo rozdiel našli.
          Ani sme sa nenazdali a bol záver spoločného podujatia. Nešetrili sme slovami vďaky a s búrlivým potleskom sme sa s dievčatami rozlúčili. Veríme, že nie nadlho a čoskoro sa stretneme pri podobnom spoločnom podujatí. Ešte raz ĎAKUJEME!

E. Kovácsová