• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Disco so záverečným vyhodnotením činnosti práce detí v ŠKD

• 11.07.2017 09:53
        • Koniec školského roka sa nezadržateľne blížil a s ním aj každoročné vyhodnotenie činnosti detí ŠKD v 1. oddelení, s diskotékou na záver. Deti celý rok usilovne zbierali žlté slniečka a húževnato pracovali, plnili úlohy, pretože každý chcel zvíťaziť. Prišiel deň, kedy sme sa s deťmi dohodli a zorganizovali príjemné popoludnie. Deti boli netrpezlivé, lebo po spočítaní slniečok si každý prezrel svoje celkové bodové ohodnotenie na nástenke v oddelení. Zvlášť boli ocenené dievčatá a zvlášť chlapci. O tom, ako sa komu darilo, svedčia usmiate detské tváričky a vecné ceny, ktoré zabezpečila p. vychovávateľka. Deťom želám veľa elánu do ich ďalšej práce v budúcom školskom roku, ale teraz hlavne veľa slniečka, krásnych chvíľ a nádherné leto.

Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok