• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Karneval detí 1.-4. ročníka (2017)

• 16.02.2017 18:37
        • Veselo bolo deťom druhý februárový týždeň v stredu 8.2.2017, kedy sa v priestoroch školskej jedálne konal tradičný KARNEVAL. Deti sa v toto popoludnie zmenili na princezné, šašov, drakov, vzduchoplavca, hviezdne hodiny, spainboxerku, semafor, filmárika a filmušku, .......... výber bol veľkolepý, ozaj sme mali takýto krásny karneval. Porota mala plné ruky práce, vybrať spomedzi týchto masiek najkrajšie bolo ozaj náročné. O zábavu sa postaral ako obvykle pán Barborík. Deti sa do sýtosti vyšantili, zabávali sa, súťažili a počas prestávok sa osviežili výborným čajíkom, ktorý nám nachystali tety kuchárky. O tom, že sa deti ozaj výborne cítili, svedčili ich rozžiarené očká, úsmevy, atmosféra a fotografie v závere, pretože „Už sa fašiang kráti, už sa nenavráti...“

Každá maska bola odmenená, za čo patri veľké poďakovanie našim milým sponzorom, vedeniu školy a všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na príprave a samotnej organizácii karnevalu.

L.M.

fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok