• Iné

• Elektronická dochádzka a stravovací systém

• 07.06.2019 13:06
        • Vedenie školy vám oznamuje, že počínajúc 17.6.2019 nabiehame na elektronický systém dochádzky a s ním súvisiaci elektronický systém stravovania. Pre viac informácií kliknite na VIAC.
        • Ak chcete vaše dieťa prihlásiť na stravovanie v našej školskej jedálni, je potrebné vyplniť zápisný lístok na stravovanie. Jeden kus dostalo vaše dieťa v škole, prípadne si ho môžete stiahnúť tu: zapisny_listok_2019_v1.1.doc Obsahuje všetky dôležité informácie ohľadom stravovania sa v školskom roku 2019/2020.

Čo sa týka eletronického systému dochádzky, prikladáme nasledujúce informácie:

POVINNOSTI ŽIAKA:

• pri príchode do školy prihlásiť sa priložením čipu k čítačke pri vchode,
          • pri odchode zo školy odhlásiť sa priložením čipu k čítačke pri vchode,
          • ak sa žiak zabudne pri príchode prihlásiť, je povinný oznámiť svoju prítomnosť na hodine vyučujúcemu.

INFORMÁCIE PRE ŽIAKA:

• žiak zaplatí jednorazový poplatok 1.50€ a dostane čip a šnúrku na krk s logom a názvom školy, ktoré sa stanú jeho majetkom,
          • čip slúži na evidenciu príchodov/odchodov a v prípade stravovania sa v školskej jedálni na evidenciu odberu jedla (namiesto papierových lístkov)
          • úspešné prihlásenie / odhlásenie / prevzatie jedla je sprevádzané zvukovým signálom – pípnutím čítačky,
          • pri nefunkčnosti čipu žiak dostane nový (nefunkčný treba doniesť),
          • pri strate čipu si žiak musí nový čip zaplatiť – cena 2€, pri strate každého ďalšieho sa cena zvyšuje o 1€.

INFORMÁCIE PRE RODIČA:

Odporúčame Vám nainštalovať si do mobilného telefónu aplikáciu Edupage. Stiahnuť si ju môžete pre Android na GooglePlay a pre iOS na iTunes. Prihlásiť sa môžete žiackym kontom Vášho dieťaťa, ale odporúčame Vám tzv. rodičovské konto, ktoré Vám ponúkne viac funkcionalít – stačí nahlásiť triednemu učiteľovi svoju emailovú adresu, na ktorú Vám potom príde email s prihlasovacími údajmi (slúži aj na obnovenie zabudnutého hesla). V aplikácii si potom napríklad budete môcť prepínať medzi svojimi deťmi. Prostredníctvom aplikácie:

• dostanete správu o príchode i odchode vášho dieťaťa do resp. zo školy,
          • dostanete správu o prebratí obedu, ak sa vaše dieťa stravuje v našej ŠJ,
          • budete mať možnosť odhlásiť vaše dieťa zo stravovania deň vopred do 14:00, na 1 deň alebo aj na viacero dní (choroba dieťaťa)
          • máte prehľad o prospechu vášho dieťaťa,
          • máte možnosť komunikovať s pedagógmi,
          • ďalšie funkcie môžu byť priebežne pridávané.