MŠ - Deň matiek

Dňa 16. mája 2019 sa na maximum zaplnil dôstojný priestor veľkej koncertnej sály ZUŠ M. Vileca v Bardejove. V úvodnom príhovore všetkých privítala pani riaditeľka ZŠ s MŠ Pod Vinbargom Mgr. Milena Kravcová a poďakovala všetkým učiteľkám našej materskej školy za prípravu tohto programu. Vystúpenia sa zúčastnila aj PaedDr. Daniela Dunčáková, zástupkyňa riaditeľky na ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove. Škôlkari tancovali, spievali, recitovali, hrali rozprávku. Pod vedením svojich pani učiteliek usilovne cvičili, aby svoje mamky potešili. Celý program bežal v réžii pani Anny Chovancovej, zástupkyne riaditeľky ZŠ s MŠ Pod Vinbargom pre MŠ. Pani Chovancová sa chce veľmi pekne poďakovať svojim učiteľkám, ktoré program pripravili (Mgr. A. Hudáková, D. Hostová, A. Mihalčinová, D. Bodáková, A. Pagáčová). Po ukončení programu venoval každý škôlkar/škôlkarka svojej mame vlastnoručne vyrobené darčeky i drobné sladkosti. Po mnohých lícach mamičiek stekali úprimné, nepredstierané slzy materinského dojatia a oprávnenej hrdosti na vlastné dieťa.