• Iné

• Andrej Savčák – víťaz 1. kola súťaže „Nech sa páči, vodovodná“

• 03.06.2019 09:04
        • Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a. s., a Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s., vyhlásili súťaž so zaujímavým názvom „NECH SA PÁČI, VODOVODNÁ“. Kampaň je zameraná na deti a ich zdravý životný štýl, ku ktorému patrí konzumácia kvalitnej pitnej vody z vodovodu, namiesto nezdravých sladených nápojov. Kvalitná, čistá voda z vodovodu je dostupná v každej domácnosti. Voda je základom akejkoľvek formy života. Je veľmi vzácna pre organizmus človeka. Súťaž je podporovaná mediálnou kampaňou vo vybraných médiách. (pre pokračovanie článku kliknite na VIAC)

• Prečo piť vodu z vodovodu?
          - je to „cool“ nápoj, budeš vyzerať dobre v plavkách
          - nepriberá sa z nej, neobsahuje žiadne kalórie
          - budeš mať pevné telo
          - neukradne ti vápnik z kostí, ako iné nápoje
          - správaš sa ekologicky
          - nemá plastový obal, takže šetríš životné prostredie
          - nepokazia sa ti zuby, pretože nemá cukor
          - nemá bublinky, čo ocenia tvoje obličky a hlasivky
          - nemusíš ju vláčiť z obchodu, čaká ťa svieža pekne doma, stačí ju naliať do pohára, mňam smiley

Súťaž prebieha vo viacerých kolách. Hneď v prvom kole zvíťazil náš žiak našej školy Andrej Savčák (7.C). Andrej vyhral tzv. „nedobytný batoh“. Cenu žiakovi odovzdal Ing. Stanislav Ševčík, riaditeľ Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a. s., závod Bardejov. Súťaž má aj svoju facebookovú stránku - https://www.facebook.com/Vodovodna/ , kde nájdete všetko podstatné.