Na zápase Európskej ligy UEFA

Dňa 24.10.2019 vycestovalo 20 žiakov z 8. a 9. ročníka s dozorom dvoch učiteľov do Bratislavy na zápas Európskej ligy UEFA slovenského mužstva ŠK Slovan Bratislava a anglického Wolverhampton Wanderers FC. Cesta bola príjemná a pred zápasom sme mali trocha času pozrieť si Bratislavský hrad a budovu Slovenskej národnej rady, kde sme stretli poslanca Igora Matoviča. Ten sa s nami odfotil a porozprával. Potom sme sa vybrali na Tehelné pole, kde sme v napätí sledovali zápas, pričom sme našich neustále povzbudzovali. Slovan skóroval v jedenástej minúte, no v 63. minúte prehrával 1:2 a stav sa odvtedy nezmenil až do konca zápasu. Po zápase sme boli sklamaní z prehry, ale nadšení z jedinečného zážitku. Ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili o to, že sme mohli absolvovať takéto výnimočné podujatie.